Direct naar de inhoud

dinsdag 20 oktober 2026

Persoon

Eclipse Cross

48 nieuwsberichten over Eclipse Cross.

AutoAutozine.nl

Nieuwe batterij voor Mitsubishi Eclipse Cross

- Mitsubishi breidt het elektrische aanbod van de Eclipse Cross uit met twee batterijvarianten. De nieuwe 67 kWh LFP-batterij levert een actieradius tot 472 km (WLTP), terwijl de vernieuwde 89 kWh NMC-batterij het bereik vergroot naar maximaal 650 km.

AutoAutoWeek

Naar deze Eclipse kun je wél zonder eclipsbril kijken

Op woensdag 12 augustus tuurt half Nederland massaal naar de hemel; de grootste zonsverduistering van de eeuw staat op het punt plaats te vinden. Staar vooral niet naar de zonsverduistering zonder eclipsbril, maar naar de Eclipse die in dit artikel de...

AutoBN De Stem

Deze nieuwe auto’s van 2026 zijn het wachten waard

De auto-industrie piept en kraakt, maar van stilvallen is geen sprake. 2026 belooft een vruchtbaar jaar te worden met nieuwe gezinsauto’s, betaalbare stadshelden en herrezen klassiekers. Van Alfa tot Xpeng: dit zijn de modellen die het wachten waard zijn.

AutoAutozine.nl

De logische evolutie

- De "Eclipse" heeft een lange geschiedenis bij Mitsubishi. Het model begon als coupé en kwam terug als bijzonder gelijnde SUV op het moment dat daar meer vraag naar was. De aandrijving ontwikkelde zich van conventionele benzinemotoren naar plug-inhybride.

AutoAutozine.nl

5 Euro NCAP-sterren voor Mitsubishi Eclipse Cross

- Mitsubishi Motors kondigt aan dat de volledig nieuwe elektrische Eclipse Cross de maximale score van vijf sterren heeft behaald bij de veiligheidsbeoordeling van Euro NCAP. De in september 2025 gelanceerde compacte gezins-SUV scoort hoog op bescherming...

AutoAutoWeek

‘Mitsubishi komt niet met Colt op basis van nieuwe Clio’

Het is geen geheim dat de Mitsubishi Colt eigenlijk gewoon een Renault Clio is. Van die Clio is inmiddels een compleet nieuwe generatie gepresenteerd, dus zou je denken dat er ook een nieuwe Colt komt. Dat lijkt echter niet het geval.

AutoAutozine.nl

Mitsubishi introduceert Eclipse Cross Electric

- Mitsubishi breidt zijn Europese modellengamma uit met de introductie van zijn eerste 100% elektrische SUV: de nieuwe, compacte Eclipse Cross. De nieuwe Eclipse Cross heeft een robuuste vormgeving die de herkenbare Dynamic Shield-voorkant van Mitsubishi...

AutoAutoblog

Auto’s die meerdere facelifts kregen: nog meer voorbeelden

Bekender is de tweede facelift, de ‘Typ. 8PA’. Toen was de grille juist het enige aan de voorkant wat vrijwel hetzelfde bleef. Om de A3 ietsje te moderniseren, kwamen er nieuwe koplampen met Audi’s toen hagelnieuwe LED-dagrijverlichting.

AutoAutoWeek

Deze automerken hebben nog altijd geen EV in het aanbod

Wat hebben Lynk&Co, Alfa Romeo, Lancia, Suzuki en Alpine gemeen? Ze hebben allemaal recent een eerste puur elektrische auto aan het gamma toegevoegd. De lijst met merken die nog altijd helemaal geen elektrische auto’s leveren, is daarmee flink ingekort.

AutoAutozine.nl

Mitsubishi kondigt nieuwe Eclipse Cross aan

- Mitsubishi maakt bekend dat de nieuwe generatie Eclipse Cross in september 2025 wordt onthuld. Het model komt als 100% elektrische SUV voor het C-segment en is leverbaar vanaf eind 2025. De Eclipse Cross is het derde model van Mitsubishi dat in 2025 op...

AutoAutoblog

Auto’s die een comeback maken: the good, the bad and the ugly

Om er gelijk maar even een ‘bad’ in te gooien qua auto’s die een comeback maken. Dat gold eigenlijk al voor de originele DeLorean. Het idee van een uit rvs bestaande auto is op zich niet gek en zorgde voor een uniek voorkomen, de lijnen...

AutoAutoWeek

Deze plug-in hybrides kun je snelladen

Bij volledig elektrische auto’s is snelladen een belangrijk wapenfeit. Het mag dan belastend zijn voor de techniek, op lange ritten heb je hier vaak meer aan dan aan enkel een grote batterij. Bij plug-in hybrides is dat anders, die hebben immers een...