Direct naar de inhoud

woensdag 21 oktober 2026

Onderwerp

De Jonge Spartaan

955 nieuwsberichten over De Jonge Spartaan.

BinnenlandGGOF

Kerkdiensten zondag 30 november

OUDDORPDoopsgezinde Gemeente09.30 uur ds. E. de Jong ((avondmaal)18.30 uur Jorg Littooij (GAAV Event)Gereformeerde Kerk10.00 uur ds. N. de Boo18.30 uur ds. H.P. de Goede

Binnenlandeilandennieuws.nl

Eilandkwis levert 11.000 euro op voor lokale doelen

NIEUWE-TONGE - Ladies’ Circle Goeree-Overflakkee heeft op vrijdagavond 21 november de grote prijzenpot van de Eilandkwis uitgereikt. In clubgebouw De Jonge Spartaan werd een totaalbedrag van 11.000 euro verdeeld, een groei van 4.

BinnenlandGGOF

Kerkdiensten zondag 30 november

Zierikzee_ De 9e competitiewedstrijd van het seizoen bracht De Jonge Spartaan naar Zierikzee. Daar stond op Sportpark Den Hogen Blok de wedstrijd tegen nummer 8, MZC'11 op de age..

Binnenlandvoetbalrotterdam.nl

De Jonge Spartaan wint verdiend in Zierikzee |

De 9e competitiewedstrijd van het seizoen bracht De Jonge Spartaan naar Zierikzee. Daar stond op Sportpark Den Hogen Blok de wedstrijd tegen nummer 8, MZC’11 op de agenda. De Jonge Spartaan belandde door de 0-3 thuisnederlaag tegen SV Walcheren op de...

BinnenlandGGOF

Kerkdiensten zondag 23 november

OUDDORPDoopsgezinde Gemeente09.30 uur ds. J. Smink (eeuwigheidszondag)18.30 uur br. H. BleekerGereformeerde Kerk10.00 uur prop. H. Russcher18.30 uur ds. C.W. Hoek

Binnenlandeilandennieuws.nl

De Jonge Spartaan opnieuw onderuit op eigen veld

MIDDELHARNIS - De Jonge Spartaan kon zich zaterdag 15 november opmaken voor de vierde thuiswedstrijd van het seizoen in de 2e Klasse E. De voorafgaande drie thuiswedstrijden werden ongelukkig verloren en het maken van doelpunten bleek een hele kunst.

Binnenlandvoetbalrotterdam.nl

De Jonge Spartaan thuis onderuit tegen Walcheren |

De Jonge Spartaan kon zich zaterdag 15 november 2025 opmaken voor de 4e thuiswedstrijd van het seizoen in de 2e Klasse E. De voorafgaande drie thuiswedstrijden werden ongelukkig verloren en het maken van doelpunten bleek een hele kunst.

Binnenlandomroepzeeland.nl

Uitslagen amateurvoetbal zaterdag 15 november

Een tegentreffer in de slotseconden voor Hoek, Nieuwland boekt in Vlissingen de eerste zege van het seizoen en HKW'21 trekt aan het langste eind in een burenruzie. Lees hier alle uitslagen van het Zeeuwse zaterdagvoetbal.

BinnenlandGGOF

Grote paddestoel

Het verkeer verandert. Het wordt drukker op de weg en er komen steeds meer nieuwe vervoersmiddelen en regels bij. Iedereen krijgt daarmee te maken: van voetganger tot automobilis..

BinnenlandGGOF

Sterk De Jonge Spartaan vergeet te winnen

Heinkenszand_ Het Zeeuwse Heinkenszand was zaterdag 8 november 2025 de reisbestemming voor De Jonge Spartaan. Het op de 4e plaats geklasseerde plaatselijke Luctor vormde deze middag de tegenstander.