Direct naar de inhoud

woensdag 21 oktober 2026

Onderwerp

Control Resonant

81 nieuwsberichten over Control Resonant.

GamesGamed

Control Resonant verkent een paranormaal Manhattan

Met Control Resonant vervolgt ontwikkelaar Rememdy Entertainment op een titel die speelde met dimensies. Zo ook in Resonant, waar Dylan Faden de realiteit het hoofd moet bieden. Op de Summer Game Fest werd een nieuwe trailer getoond, die ons settelt in...

GamesGameliner

Control Resonant heeft een releasedatum gekregen

Remedy Entertainment heeft tijdens de State of Play een nieuwe trailer van Control Resonant getoond en daarbij ook de releasedatum bekendgemaakt. De nieuwe game binnen het Control-universum verschijnt over een paar maanden.

GamesFok.nl games

Fable uitgesteld naar februari 2027

Microsoft heeft middels een social media post op Twitter/X laten weten dat Fable is uitgesteld tot februari komend jaar. Oorspronkelijk stond de release van Fable gepland in het najaar, echter lijkt deze releasedatum rechstreeks in de vuurlinie van de...

GamesGamed

Remedy CEO uit kritiek op eigen games

De recentelijk aangestelde Remedy CEO Jean-Charles Gaudechon is niet van plan om met de vinger naar anderen te wijzen, in gesprek met The Game Business is hij zelfkritisch en geeft hij aan dat Alan Wake en Control beter had moeten verkopen.

GamesGameliner

Remedy verschaft meer informatie over Control Resonant

Tijdens een besloten previewevent heeft Eurogamer flink wat nieuwe details over Control Resonant weten los te peuteren. Remedy Entertainment wil zo eerlijk mogelijk zijn, en bevestigd dan ook direct dat Jesse Faden, zus van en hoofdrolspeelster van...

GamesGamed

Jesse Faden niet speelbaar in Control Resonant

Ontwikkelaar Remedy Entertainment stelde hun vervolg op Control tijdens The Game Awards 2025 voor, waarna ze vorige maand tijdens de State of Play de eerste gameplay trailer lieten zien. En dat is lang niet alles wat we over de game te weten komen.

GamesEvilgamerz

CONTROL Resonant krijgt releasetermijn

Remedy Entertainment is van plan om CONTROL Resonant voor de PC, Xbox Series en PlayStation 5 in het tweede kwartaal van 2026 uit te brengen. Dit blijkt uit een rapport van analysebureau Inderes, wat is gebaseerd op uitspraken van Remedy.