Direct naar de inhoud

zondag 25 oktober 2026

Persoon

Charlene van Kasteren

10 nieuwsberichten over Charlene van Kasteren.

Binnenlandmaassluis.nu

Dit is de winnaar van de Waterweg Cultuurprijs 2025

WATERWEG | Op zaterdag 29 november vond de finale van de Waterweg Cultuurprijs 2025 plaats in  Theater aan de Schie . Tien finalisten presenteerden hun ideeën voor culturele en kunstzinnige projecten in de regio aan het publiek en de jury.

Binnenlandschiedam24.nl

Waterweg Cultuurprijs naar Charlene van Kasteren

SCHIEDAM - Charlene van Kasteren is de winnares van de Waterweg Cultuurprijs. Zij maakte een korte fictie-film gebaseerd op de ervaringen van vrouwen die in de jaren 50 vanuit Indonesië naar Schiedam, Vlaardingen en Maassluis kwamen.

Binnenlandschiedam24.nl

Kandidaten Waterweg Cultuurprijs bekend

In de afgelopen maanden konden makers uit de regio een voorstel indienen voor een kunst- of cultuurproject, om daarmee kans te maken op de prijs van € 15.000,-. Een jury bracht de 29 aanmeldingen terug tot een lijst met kanshebbers van tien.

BinnenlandMaassluis.nu

De shortlist van de Waterweg Cultuurprijs 2025 is bekend

WATERWEG | In 2025 wordt de Waterweg Cultuurprijs voor de zevende keer uitgereikt als stimuleringsprijs. De prijs is bedoeld als stimulans en ondersteuning voor artistieke producties en culturele praktijken in Schiedam, Vlaardingen en Maassluis.