Direct naar de inhoud

zaterdag 24 oktober 2026

Onderwerp

BTT Real Estate

18 nieuwsberichten over BTT Real Estate.

Binnenlandpropertynl.com

Nooteboom Textiles huurt nieuw logistiek centrum in Gilze

BTT Real Estate heeft een langjarige huurovereenkomst gesloten met Nooteboom Textiles, samen met Hemmers Itex onderdeel van de Nooteboom Group, voor een nieuw te ontwikkelen logistiek en operationeel centrum aan de Burgemeester Krollaan 19 in Gilze.

Binnenlandvastgoeddata.nl

Nooteboom Textiles huurt logistiek in Gilze

BTT Real Estate heeft een langjarige huurovereenkomst gesloten met Nooteboom Textiles, onderdeel van de Nooteboom Group, voor de ontwikkeling van een nieuw logistiek en operationeel centrum aan de Burgemeester Krollaan 19 in Gilze. Het pand meet 16.

Binnenlandpropertynl.com

Tandartsen willen niet wijken voor brownfield in Vianen

Schrijver Thomas Rosenboom heeft met klassieker 'Publieke Werken' tandartsen in Vianen geïnspireerd. Die willen niet vertrekken en eisen van kopers Strada Developments en BTT Real Estate dat hun complexje blijft staan op een brownfieldlocatie in Vianen.

Binnenlandpropertynl.com

Kompak Nederland huurt in Etten-Leur

Kompak Nederland heeft een langjarige huurovereenkomst gesloten voor een nieuw te realiseren built-to-suit bedrijfsruimte aan de Lokkerdreef 41 in Etten-Leur. De ontwikkeling wordt gerealiseerd door BTT Real Estate.