Direct naar de inhoud

woensdag 21 oktober 2026

Persoon

Blue Friday

22 nieuwsberichten over Blue Friday.

Binnenlandmooischijndel.nl

Het komende weekend in Schijndel

SCHIJNDEL | Ook dit weekend is er weer van alles te doen in Schijndel. Van een gezellige koffie‑inloop tot muziek in Spectrum, van de Skendelse Kwis tot activiteiten voor jong en oud. Hieronder een overzicht van wat er vrijdag 6, zaterdag 7 en zondag 8...

Binnenlandmooischijndel.nl

Mister Moan schittert tijdens uitverkochte Blue Friday

SCHIJNDEL | De lokale bluesheld van Schijndel stond er met verve: Koos Boer, alias Mister Moan, betrad afgelopen vrijdag het podium tijdens Blue Friday in Spectrum Schijndel. Onder die naam verkondigt hij al jarenlang solo de blues.

Binnenlandmooischijndel.nl

Mister Moan op Blue Friday

SCHIJNDEL | De lokale bluesheld van Schijndel is zonder twijfel Koos Boer , beter bekend als Mister Moan. Onder die naam verkondigt hij al jarenlang solo de blues. Begin volgend jaar reist hij zelfs naar de Verenigde Staten om Nederland te...

Binnenlandmooischijndel.nl

Blue Friday opent met Yara Beeks en Travis Heights

SCHIJNDEL | Afgelopen vrijdag stond de blauwe zaal van Spectrum Schijndel in het teken van Blue Friday. Het publiek genoot van een bijzondere avond vol country en folk, met Yara Beeks als hoofdact en een uniek voorprogramma van de Schijndelse band Travis...

Binnenlandmooischijndel.nl

Intieme muzikale parel tijdens zesde Blue Friday

SCHIJNDEL | De zesde editie van Blue Friday, vrijdagavond 16 mei in de Blauwe Zaal van Spectrum, stond in het teken van ingetogen klasse en muzikale diepgang. Niemand minder dan de Vlaamse troubadour Dries Bongaerts verzorgde een indrukwekkend optreden dat...

Binnenlandmooischijndel.nl

Blue Friday met Dries Bongaerts

SCHIJNDEL | Een volgende primeur voor Blue Friday in Spectrum Schijndel: de eerste buitenlandse artiest dient zich aan. Dries Bongaerts is een Vlaamse singer/songwriter. In Vlaanderen is hij bekend geworden als de frontman en medeoprichter van de...

Binnenlandmooischijndel.nl

Het komende weekend in Schijndel

De jeugd van Schijndel kan terecht in de Zwengel bij Soos Cosy Up. De dj’s van Soos Cosy Up klaar om jullie op de dansvloer te krijgen. Uiteraard kun je voor een schappelijke prijs iets te drinken en te snoepen krijgen.

Binnenlandmooischijndel.nl

Tweede editie Blue Friday met Robbert Duijf

SCHIJNDEL | In de blauwe zaal van Spectrum Schijndel stond op vrijdagavond de tweede editie van Blue Friday op het programma. Na een succesvolle eerste editie met Barn & Belle was het de beurt aan Robbert Duijf om het publiek te vermaken.