Direct naar de inhoud

zondag 25 oktober 2026

Onderwerp

AEX-index

6.031 nieuwsberichten over AEX-index.

BinnenlandNederlands Dagblad

ASML bij sterkste stijgers in AEX na cijfers

ASML is woensdag tussen de koplopers in de AEX-index op de aandelenbeurs in Amsterdam geëindigd. De chipmachinefabrikant uit Veldhoven presenteerde zijn kwartaalresultaten, die in de smaak vielen bij beleggers. Het aandeel noteerde aan het einde van de...

Financieeltelegraaf.nl

LIVE | ’Hogere AEX in ban van resultaten ASML’

Chipmachinemaker ASML ziet de rest van het jaar met vertrouwen tegemoet. „We verwachten een zeer sterk vierde kwartaal”, zegt topman Christophe Fouquet in een toelichting. Volgens de ceo profiteert het waardevolste bedrijf van Europa van de wereldwijde...

WetenschapWelingelichte Kringen

AEX eindigt iets lager na nieuwe sancties China

AMSTERDAM (ANP) - De AEX-index is dinsdag licht lager gesloten, na de opmars een dag eerder. Beleggers waren terughoudender, nadat China sancties heeft opgelegd aan de Amerikaanse onderdelen van een Zuid-Koreaanse scheepvaartgigant.

WetenschapWelingelichte Kringen

Damrak daalt in afwachting resultaten Amerikaanse banken

AMSTERDAM (ANP) - De AEX-index op het Damrak ging dinsdag omlaag in afwachting van de kwartaalresultaten van grote Amerikaanse banken als JPMorgan Chase, Citigroup en Wells Fargo. Beleggers deden het verder rustig aan na het koersherstel een dag eerder die...

BinnenlandNederlands Dagblad

AEX-index veert op na sussende woorden Trump over China

De AEX-index veerde maandag weer op na de zware verliesbeurt op vrijdag. De vrees voor een handelsoorlog tussen China en de Verenigde Staten laaide eind vorige week op nadat president Donald Trump had gedreigd de importheffingen op Chinese producten fors...

PolitiekNederlands Dagblad

AEX opent lager, ArcelorMittal zakt na adviesverlaging

De AEX-index op de aandelenbeurs in Amsterdam is vrijdag met verlies geopend in navolging van de lagere slotstanden op Wall Street een dag eerder. Staalfabrikant ArcelorMittal was de grootste daler in de hoofdgraadmeter met een min van bijna 3 procent.

EconomieReformatorisch Dagblad

AEX-index opent licht lager, staalconcern ArcelorMittal aan kop

De AEX-index op de Amsterdamse aandelenbeurs is woensdag met een klein verlies geopend. Bij de bedrijven in de AEX was staalconcern ArcelorMittal de sterkste stijger met een plus van 3,5 procent. Topman Aditya Mittal is goed te spreken over de maatregelen...

BinnenlandNederlands Dagblad

Amsterdamse AEX-index omlaag na eerdere recordstanden

De AEX-index in Amsterdam is lager geëindigd, na de eerdere recordstanden. Afgelopen donderdag werd het record uit februari verbroken en daarna werd de opmars voortgezet, maar beleggers waren dinsdag terughoudender. De aandacht was onder meer gericht op...

WetenschapWelingelichte Kringen

Kleine plus voor AEX-index na recordstand dag eerder

AMSTERDAM (ANP) - De AEX-index in Amsterdam is vrijdag met een kleine plus geopend, nadat de hoofdgraadmeter op donderdag op de hoogste slotkoers ooit eindigde. De chipfondsen deden een stapje terug na de sterke koerswinsten een dag eerder.

EconomieVolkskrant

Wordt het casinopensioen elke maand nieuws?

e pensioenen gaan flink omhoog, meldde het NOS Journaal woensdag. Van 7 tot wel 20 procent, aldus het bericht. Heel wat pensionado’s zullen de champagne hebben ontkurkt, een nieuwe camper hebben gekocht of een weekeinde Istanbul hebben geboekt bij een of...

EconomieNederlands Dagblad

Chipbedrijven stuwen AEX naar hoogste slotkoers ooit

De AEX-index is donderdag geëindigd op de hoogste slotkoers ooit. De hoofdgraadmeter op het Damrak won 1,1 procent tot 958,94 punten. Het vorige record dateerde uit februari van dit jaar, toen eindigde de AEX op een stand van 948,54 punten.

Binnenlandbeursgorilla.nl

Europese beurzen klimmen naar records

(ABM FN-Dow Jones) De aandelenmarkten in Europa zijn donderdag op nieuwe records of vlak onder hun oude records gesloten, gesteund door chipaandelen die in de lift zaten door gunstig sectornieuws.

Binnenlandbeurs.nl

Europese beurzen klimmen naar records

(ABM FN-Dow Jones) De aandelenmarkten in Europa zijn donderdag op nieuwe records of vlak onder hun oude records gesloten, gesteund door chipaandelen die in de lift zaten door gunstig sectornieuws.