Direct naar de inhoud

vrijdag 23 oktober 2026

Onderwerp

AV Passaat

584 nieuwsberichten over AV Passaat.

Binnenlandhetkompassliedrecht.nl

AV Passaat overtuigt in de Mundo 10 km Nieuwjaarsloop

Afgelopen zaterdag 4 januari vond met de Mundo 10 km Nieuwjaarsloop in Oud Beijerland de start plaats van het StardGRL loopcircuit, een reeks van 8 hardloopwedstrijden in de regio Drechtsteden. Hardlopen is hot tegenwoordig, het maximaal aantal toegestane...

BinnenlandSliedrecht24

Wiersma zet Sylvestercross op zijn naam

SOEST / SLIEDRECHT – Jochem Wiersma (18) uit Sliedrecht heeft dinsdag 31 december 2024, oudejaarsdag , de 42e editie van de prestigieuze Sylvestercross in Soest gewonnen in zijn categorie onder twintig jaar. Gelijk vanaf de start maakte hij het...

Binnenlandrtvpapendrecht.nl

Jochem Wiersma wint Sylvestercross in Soest

Afgelopen dinsdag heeft Jochem Wiersma (18 jr) de 42e editie van de prestigieuze Sylvestercross in Soest gewonnen in de categorie onder 20 jaar. Gelijk vanaf de start maakte hij het verschil met de rest van het veld en dat gaf hij niet meer uit handen.

Binnenlandpapendrecht.net

Jochem Wiersma zet Sylvestercross op zijn naam

PAPENDRECHT - Op dinsdag 31 december 2024 heeft Jochem Wiersma (18 jr) de 42 e editie van de prestigieuze Sylvestercross in Soest gewonnen in zijn categorie onder 20 jaar. Gelijk vanaf de start maakte hij het verschil met de rest van het veld en dat gaf...

Atletiekhetkompassliedrecht.nl

Oudejaarsloop bij AV Passaat in Papendrecht

AV Passaat sluit dinsdag 31 december het jaar op sportieve wijze af. Ga voor een nieuw PR of geniet van een gezellig samenzijn tijdens deze gratis Oudejaarsloop. AV Passaat zorgt voor het parcours, water en thee onderweg en oliebollen en erwtensoep na afloop.

Binnenlandpapendrecht.net

Oudejaarsloop door het Oostpolderpark

Op dinsdag 31 december 2024 sluit AV Passaat graag, samen met jou en al onze loopvrienden, het jaar op sportieve wijze af. Ga voor een nieuw persoonlijk record of geniet gewoon van een gezellig samenzijn tijdens deze gratis Oudejaarsloop.

BinnenlandSliedrecht24

AV Passaat sluit met Oudejaarsloop atletiekjaar af

PAPENDRECHT / SLIEDRECHT – Atletiekvereniging Papendrecht Sliedrecht Samen Atletiek (AV Passaat) organiseert dinsdag 31 december 2024 een gratis Oudejaarsloop en wil zo sportief 2024 afsluiten.  De afstandskeuzes zijn 3, 6, 9, 12, 15, 18 of 21...

Binnenlandrtvpapendrecht.nl

AV Passaat organiseert gratis Oudejaarsloop

Op dinsdag 31 december 2024 sluit AV Passaat het jaar op sportieve wijze af met een gratis Oudejaarsloop. De vereniging zorgt voor het parcours, water en thee onderweg en oliebollen en erwtensoep na afloop.

Binnenlanddordtcentraal.nl

Oudejaarsloop door Oostpolderpark

PAPENDRECHT – Op dinsdag 31 december hardlopend het jaar afsluiten kan tijdens de gratis Oudejaarsloop van AV Passaat in het Oostpolderpark. Ga voor een nieuw PR of geniet gewoon van een gezellig en sportief samenzijn.

Binnenlandpapendrecht.net

Vrijwilligersborrel met Pubquiz

PAPENDRECHT - In Papendrecht werd op woensdag 11 december stilgestaan bij de Nationale Vrijwilligersdag met een gezellige Vrijwilligersborrel. De Nationale Vrijwilligersdag op 7 december, is een mooie aanleiding voor het feestje, maar vrijwilligers en hun...

BinnenlandHet Kontakt Klaroen

Startersloopgroep bij AV Passaat

In een gezellige groep werken deelnemers aan hun conditie en spieropbouw, zodat ze aan het eind van dit traject de 5 of 10 kilometer van de Nationale Lenteloop in Papendrecht kunnen lopen. Dit alles onder begeleiding van ervaren hardlopers.

BinnenlandSliedrecht24

Wiersma haalt zilver met TeamNL op EK Cross

ANTALYA (T) / SLIEDRECHT – AV Passaat in Papendrecht, atleet Jochem Wiersma uit Sliedrecht, heeft zondag 8 december 2024 zijn internationale debuut gemaakt op het Europees Kampioenschap Cross in het Turkse Antalya. Het Nederlands viertal onder de...

BinnenlandRTV Papendrecht

Jochem Wiersma wint zilver met TeamNL op EK Cross

AV Passaat atleet Jochem Wiersma heeft zondag zijn internationale debuut gemaakt op het Europees Kampioenschap Cross in het Turkse Antalya. Het Nederlands viertal onder de 20 jaar, waar de net 18 jaar geworden Jochem deel van uitmaakt, behaalde in een...

Atletiekhetkompassliedrecht.nl

Sliedrechter Jochem Wiersma zilver met TeamNL op EK Cross

AV Passaat atleet Jochem Wiersma heeft zondag 8 december zijn internationale debuut gemaakt op het Europees Kampioenschap Cross in het Turkse Antalya. Het Nederlands viertal onder de 20 jaar, waar de net 18 jaar geworden Jochem deel van uitmaakt, behaalde...

Atletiekhardloopnetwerk.nl

Rising Star: Jochem Wiersma -

We gaan verder met de serie Rising Stars , met als volgende talent Jochem Wiersma. Hij is 18 jaar en komt uit Sliedrecht. Op de atletiekbaan won hij dit jaar goud (indoor) op de 3000 meter en zilver (outdoor) op de 5000 meter onder 20 jaar.