Direct naar de inhoud

dinsdag 20 oktober 2026

Onderwerp

Apex Legends

240 nieuwsberichten over Apex Legends.

GamesGameliner

Mechs en chaos in het Apex Legends x Gundam evenement

Er staat een leuk cross-over evenement op de planning voor de free-to-play 'Battle Royale' shooter Apex Legends: binnenkort landen er namelijk gigantische mechs op het slagveld! EA heeft een groots Apex Legends x Gundam evenement aangekondigd en dit is wat...

GamesGameliner

Respawn presenteert de plannen voor Apex Legends in 2026

Het nieuwste seizoen van Apex Legends is net geland. Met de komst van seizoen 'Breach' vindt ontwikkelaar Respawn Entertainment het hoog tijd om de plannen voor dit jaar te delen en even terug te blikken op het afgelopen jaar.

GamesEvilgamerz

Breek door in Apex Legends: Breach – Gameplay-trailer

Electronic Arts en Respawn Entertainment hebben vandaag de gameplay-trailer uitgebracht voor Apex Legends: Breach , het aankomende seizoen van Apex Legends . De trailer laat zien hoe spelers intense gevechten op korte afstand kunnen beheersen tijdens dit...

GamesEvilgamerz

Apex Legends wordt dit jaar gestopt voor Switch

Electronic Arts en Respawn Entertainment hebben bekend gemaakt dat de game Apex Legends afgeschaald zal gaan worden op de Switch en wel op 4 augustus aanstaande volledig zal stoppen. Season 29 wordt de laatste update voor de game.

GamesGameliner

Highguard review - Het had zo'n succes kunnen zijn

Highguard ging geen gemakkelijke launch tegemoet. De gekozen marketingaanpak werd niet door iedereen gewaardeerd en daarnaast bleven we achter met flink wat vragen na de weinigzeggende The Game Awards 2025 trailer. Ontwikkelaar Wildlight Entertainment zag...

GamesGameliner

Highguard vandaag live, zo laat start de download

Dat de aankondiging van Highguard als afsluiter van The Game Awards 2025 omstreden is geweest, blijkt wel uit de grote hoeveelheid kritiek die de afgelopen weken is geuit. Vanavond vindt echter de showcase plaats en ja, we kunnen de game vandaag nog spelen.

GamesIGN

Highguard: Dit zijn de wereldwijde releasetijden

Het is eindelijk zover: Highguard, de mysterieuze PvP-raidshooter van Wildlight Entertainment, staat op het punt de wereld te veroveren. De studio, bestaande uit veteranen van Apex Legends en Titanfall, komt vanaf vandaag uit en is gratis speelbaar via...

Binnenlanddordrecht.net

De opkomst van cross-platform gaming

Er was eens, een zijde die je moest kiezen: Console of pc. Gamers leefde in verschillende werelden verdeeld door hardware, exclusieve titels en zelfs community normen en waarden. Maar die grenzen vervagen snel. Nu dat titels als Fortnite, Call of Duty:...

GamesGameliner

De mysterieuze verdwijning van Highguard

Ik weet het; de titel klinkt als een slechte misdaadserie die je op NPO3 voorbij ziet komen. Maar daar hebben we het hier niet over. We hebben het over Highguard van ontwikkelaar Wildlight Entertainment, waar veel spelers met grote vraagtekens naar...

GamesGameliner

Vince Zampella overleden na auto-ongeluk

Zeer treurig nieuws uit Los Angeles. Vince Zampella - een van de originele makers van Call of Duty en de co-founder van Respawn Entertainment - is overleden na een autocrash. Hij verongelukte samen met een andere passagier toen de wagen van de weg schoot,...