Direct naar de inhoud

vrijdag 23 oktober 2026

Onderwerp

ADO Den Haag Vrouwen

850 nieuwsberichten over ADO Den Haag Vrouwen.

VoetbalADO Den Haag

Alles over ADO Den Haag Vrouwen -SC Telstar Vrouwen

Nu het bekeravontuur erop zit, kan het vizier van ADO Den Haag Vrouwen vol op de strijd onderin de Azerion Vrouwen Eredivisie gericht worden. Zaterdag 22 maart kan de Residentieclub al vrijwel zeker een mogelijke degradatie afwenden bij winst op...

Binnenlandhaaglandenvoetbal.nl

KNVB-beker: ADO Den Haag Vrouwen op schot tegen Telstar

Na drie wedstrijden met louter losse flodders schoot ADO Den Haag Vrouwen zondag met scherp in het bekerduel met Telstar. De ploeg van trainer Marten Glotzbach liep met een 5-0 overwinning van het veld en plaatste zich dus simpel voor de volgende ronde.

Binnenlandadodenhaag.nl

Alles over ADO Den Haag Vrouwen - SC Heerenveen Vrouwen

Vijf duels op rij is ADO Den Haag Vrouwen zonder overwinning. In de jacht op de derde zege van dit seizoen komt SC Heerenveen zaterdag 8 februari op bezoek in het Bingoal Stadion, gelegen aan het Haags Kwartier 55 in Den Haag. Aftrap is om 14:00 uur.

Binnenlandadodenhaag.nl

Alles over ADO Den Haag Vrouwen - SC Heerenveen Vrouwen

Vijf duels op rij is ADO Den Haag Vrouwen zonder overwinning. In de jacht op de derde zege van dit seizoen komt SC Heerenveen zaterdag 8 februari op bezoek in het Bingoal Stadion, gelegen aan het Haags Kwartier 55 in Den Haag. Aftrap is om 14:00 uur.

VoetbalADO Den Haag

Alles over ADO Den Haag Vrouwen - Telstar Vrouwen

De competitie verloopt tot nu toe niet zoals gehoopt, maar het vizier voor ADO Den Haag Vrouwen kan nu gericht worden op het nieuwe bekerseizoen. Vorig jaar verloor de ploeg direct in de achtste finale na strafschoppen van Feyenoord.

VoetbalADO Den Haag

Alles over ADO Den Haag Vrouwen - FC Twente Vrouwen

Op 17 november werd de thuiswedstrijd van ADO Den Haag Vrouwen tegen FC Twente uitgesteld vanwege de Champions League-campagne van de regerend landskampioen. Dit duel wordt op woensdag 12 februari ingehaald. Om 18.45 uur trappen de ploegen af in het...