Direct naar de inhoud

dinsdag 20 oktober 2026

Onderwerp

Aalden Rondomme

48 nieuwsberichten over Aalden Rondomme.

BinnenlandZweeloo Digitaal

Koning Winter vloert Aalden Rondomme

Koning Winter hield de afgelopen week vrijwel iedereen in een ijzige greep: scholen bleven dicht, het verkeer werd flink ontregeld, voorstellingen en sportwedstrijden werden afgelast. Zelfs voor Aalden Rondomme, geliefd en uitdagend door de vaak heroïsche...

Binnenlandcoevordernieuws.nl

Aalden Rondomme staat weer op de agenda

Zweeloo/Aalden – De achttiende editie van Aalden Rondomme wordt gehouden op zaterdag 10 januari. De start en finish zijn wederom op sportpark ‘t Alterbarg aan de Hoofdstraat 28 in Zweeloo.

BinnenlandZweeloo Digitaal

Onze vrijwilligers zijn goud waard!

Harry Haan in meerdere rollen actief voor Aalden Rondomme: “Dat ik zowel als vrijwilliger en als deelnemer dit fantastische loopfestijn van dichtbij kan meemaken, is iedere keer weer genieten!”

BinnenlandZweeloo Digitaal

Organisatie Aalden Rondomme draait op volle toeren 18e editie

Dan is het weer tijd voor de organisatie van Aalden Rondomme. Ieder jaar weer een nieuwe editie en ieder jaar stort het bestuur zich vol overgave op deze sportieve klus. Tijdens deze hardloopcross draait het niet alleen om snelheid, maar vooral ook om de...

Binnenlandzo34.nl

Aalden Rondomme zet mensen in beweging

Scheveningen heeft de nieuwjaarsduik, Rotterdam heeft de nationale vuurwerkshow en Aalden heeft de Rondomme. Aankomend weekend is de 17e editie van het hardloopevenement. Voorzitter Wilfried Reuvers is al vanaf het begin betrokken bij de nieuwjaarsloop:...