Direct naar de inhoud

maandag 26 oktober 2026

Onderwerp

A-ware België

5 nieuwsberichten over A-ware België.

Landbouw & VeeteeltBoerenbusiness

A-Ware komt ook in België met premie CO2-reductie

Royal A-ware gaat in België gebruik maken van Farmdesk voor het berekenen van de klimaatimpact van melk. De leveranciers zijn hierover geïnformeerd. Voor het doorleveren van data via de Farmdesk-app en voor andere klimaatinitiatieven is een premie te beuren.

Landbouw & VeeteeltBoerenbusiness

Basismelkprijs LDA blijft op kop in België

Coöperatie LDA blijft qua basis melkprijs koploper in België. Dit blijkt uit de bekendmaking van de voorschotprijs over september. Hoewel LDA niet de grootste verhoging voor deze maand doorvoert, blijft het toch de hoogste basis melkprijs betalen.

Landbouw & VeeteeltBoerenbusiness

A-ware doet overname en groeit verder in België

A-ware versterkt zijn aanwezigheid op de Belgische zuivelmarkt verder met de overname van familiebedrijf The Dairy Food Group. Dit bedrijf, dat actief is in de Belgische provincies Limburg, Brabant en Antwerpen, wordt gekocht van de familie Nijs.

Landbouw & VeeteeltBoerenbusiness

A-ware houdt melkprijzen in januari gelijk

A-ware houdt deze maand de vet- en eiwitprijzen in Nederland en België gelijk. Daarmee kiest de zuivelproducent een ander spoor dan FrieslandCampina en Arla. Daarnaast kondigt A-ware België een nieuwe toeslag voor 'footprint' aan.

Advertentie